
Stjerne Star TradingFyrverkeri 200L Hengende
fra 249 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Nydelig hengende dekorasjon med små LED-lys som gir et glitrende skinn. Fantastisk dekorasjon å ha fremme til hverdags og fest.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Sort, Sølv |
| Antall Lyskilder | 200 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 450 mm |
| Bredde | 450 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,13 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 450 mm |
| Sensor | Nei |
| Produkttype | Hengende Dekorasjon, Lysdekorasjon |
| Serie | Firework, Firework® |
| Lystemperatur | 2479 K |
| Effekt/prestering | 0,6, 1,04 W |
| Diameter | 45 cm |
| Lysstyrke | 47 lumen, 59 lumen |
| Dimbar | Nei |

