
Stjerne Star TradingFyrverkeri 80L Hengende
fra 159 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Vakker hengende dekorasjon i sølv med små LED-lys som gir et fint lys. Fantastisk dekorasjon for alle anledninger som jul, helligdager og fester. Dekorasjonen er 16 cm og har 80 LED-lys. Passer utmerket som vindusdekorasjon.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Sort, Sølv |
| Antall Lyskilder | 80 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 160 mm |
| Bredde | 160 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,08 kg |
| Kabellengde | 3 m |
| Dybde | 160 mm |
| Sensor | Nei |
| Produkttype | Hengende Dekorasjon, Lysdekorasjon |
| Serie | Firework, Firework® |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Effekt/prestering | 0,5, 0,06 W |
| Diameter | 16 cm |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 44 lumen, 56 lumen |

