Beskrivelse
Dekorativ metallstjerne med dew drop-lyskjede for innendørs bruk. Stjernen har 80 LED-lys med varmhvit glød. Flott dekorasjon å henge i vinduet og på veggen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 50, 80 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 450, 700 mm |
| Bredde | 450, 700 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Mira |
| Sensor | Nei |
| Kabellengde | 3,5 m |
| Dybde | 5 mm |
| Produkttype | Hengende Dekorasjon, Lysdekorasjon |
| Dimbar | Nei |
| Spenning | 3, 3,2 V |
| Effekt/prestering | 0,8, 0,22 W |
| Diameter | 70 cm |
| Strøm | 256 mA |
| Vekt | 0,16 kg |
| Lysstyrke | 53 lumen |
| Lystemperatur | 2400 K |

