
Belysning Gnosjö KonstsmideSilhuett B/O Hus og Snømann Tre 4 LED
399 kr

Silhuett B/O Hus og Snømann Tre 4 LED
399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Belysning Gnosjö Konstsmide Silhuett B/O Hus & Snømann Tre 4 LED er en fin juledekorasjon med 4 varmhvite LED, timer på 6 timer og den drives av 2xAAA-batterier.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3276-210 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 4 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 177 mm |
| Bredde | 180 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Materiale | Tre |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,17 kg |
| Lystemperatur | 2500-2600 K |
| Dybde | 80 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Lysstyrke | 5 lumen |
| EAN-nr | 7318303276217 |
