
Borddekorasjon Star TradingRozy Julepynt Porselensdekor
fra 139 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
Fin borddekorasjon i hvitt porselen. Drives av 2xAAA-batterier. Perfekt til julebordet og gir en koselig stemning i hjemmet ditt. Rozy finnes tilgjengelig i to størrelser.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 110, 140 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Borddekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 3 V |
| Serie | Rozy |
| Dimbar | Nei |
| Bredde | 9, 12 cm |
| Dybde | 9, 12 cm |
| Diameter | 110, 855 cm |
| Høyde | 11, 14 cm |
