


Dekorasjon Gnosjö KonstsmideGodteristenger Akryl 5Stk 25cm LED
489 kr
Beskrivelse
Dekorasjon Gnosjö Konstsmide Godteristenger Akryl 5St 25cm LED er et sett med fem sukkerstenger som passer perfekt for å lyse opp gangveier i julemørket. LED 24V/IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6229-203 |
| Farge | Klarröd |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 250 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 40 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 12000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Serie | Akryl |
| Produkttype | Juldekoration |
| Vekt | 0,85 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 2 lumen |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318306229203 |

