




Dekorasjonsbelysning Gnosjö KonstsmideFilm/ReinsdyrDiameter: 150 mm
849 kr
Prispresset
Beskrivelse
Dekorasjonsbelysning Gnosjö Konstsmide Film/Reinsdyr er en dekorasjonskule med film/reinsdyr.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1560-700 |
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 64 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 168 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,25 kg |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Energiforbrukning | 1 kWh/1000h |
| Effekt/prestering | 0,64 W |
| Dimbar | Nei |
| Energiforbrukning | 1 kWh/år |
| EAN-nr | 7318301560707 |

