Beskrivelse
Dekorasjonsbelysning fra Gnosjö Konstsmide med LED-belysning og timer. USB-kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 42, 64 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 109, 168 mm |
| Bredde | 100, 150 mm |
| Diameter | 100, 150 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Energiforbrukning | 1 kWh/1000h |
| Dimbar | Nei |
| Energiforbrukning | 1 kWh/år |
| Vekt | 0,12, 0,25 kg |
| Effekt/prestering | 0,42, 0,64 W |

