


Dekorasjonsbelysning Gnosjö KonstsmideKrokodiller LED 5 stk
219 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kul dekorasjonsbelysning med fem stk krokodiller fra Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6293-103 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 265 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 110 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Vekt | 0,79 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302931032 |
