Beskrivelse
Kul dekorasjonsbelysning fra Gnosjö Konstsmide med fem stk øgler med LED-lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6294-103 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 30 mm |
| Bredde | 240 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 120 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Vekt | 0,73 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318306294102 |



