


Dekorasjonsbelysning Gnosjö KonstsmidePolkagriser 5 stk
809 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Atmosfærisk dekorasjonsbelysning med Polkagriser fra Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6295-203 |
| Farge | Klar |
| Antall Lyskilder | 80 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 430 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 40 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Vekt | 1,1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302952037 |
