
Dekorasjonsbelysning Gnosjö KonstsmideReinsdyr Akryl 315 cm 24 LED
319 kr
Beskrivelse
Dekorasjonsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O Reindeer Akryl 315 cm 24 LED er en fin utendørs dekorasjon i akryl med 24 varmhvite LED. Reinsdyret har en timer på 6 timer og drives av 4 AA-batterier. IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6224-103 |
| Farge | Klar |
| Antall Lyskilder | 24 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 315 mm |
| Bredde | 190 mm |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Dybde | 140 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Serie | B/O |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Vekt | 0,5 kg |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2 lumen |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302241032 |
