Beskrivelse
Pynt med en glad snømann i akryl. 40 varmhvite LED-lamper som lyser vakkert opp i hagen. Snømannen er 37 cm høy. Transformator er inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6212-103 |
| Farge | Rød |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 370 mm |
| Bredde | 185 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 180 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,8 W |
| Produkttype | Dekorasjonsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 2 lumen |
| EAN-nr | 7318302121037 |




