Beskrivelse
Snømann i akryl fra Gnosjö Konstsmide med 48 stk LED-lamper, tilkoblingskabel 5 m. For utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6154-203 |
| Farge | Transparent |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 380 mm |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Produkttype | Julepynt |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318301542031 |



