Beskrivelse
Snømann med skjerf og nisselue fra Konstsmide. Belysningen har hvite LED-lys og kommer med transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6120-203 |
| Farge | Flerfarget |
| Antall Lyskilder | 200 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 490 mm |
| Kabelfarge | Transparent |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Produkttype | Julepynt |
| Vekt | 3,05 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318301202034 |



