Beskrivelse
Batteridrevet dekorasjonsfigur med LED-belysning. En nydelig dekorasjon som sprer julestemning i hjemmet.
OBS! Batterier ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 991-52 |
| Farge | Rød |
| Antall Lyskilder | 8 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 380 mm |
| Bredde | 200 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Materiale | Polyester |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Joylight |
| Strøm | 20 mA |
| Vekt | 0,3 kg |
| Dybde | 130 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482029737 |





