
Glassdekorasjon Star TradingVerde Gran med Belysning
fra 129 kr
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilig batteridrevet borddekorasjon i form av et tre i transparent mørkegrønt glass. Gullfarget base som skjuler batteriboksen. Drives av 3 stk. AAA-batterier. Gir et vakkert lys som dekorasjon, for eksempel på julebordet. Finnes i to størrelser, se også artikkelnummer 460-37.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 195, 240 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Glassdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 3 V |
| Serie | Verde |
| Dimbar | Nei |
| Bredde | 10, 10,6 cm |
| Dybde | 10, 10,6 cm |
| Diameter | 500, 720 cm |
| Høyde | 24, 19,5 cm |
