


Juleby Gnosjö KonstsmideB/O Mekanisk LED Nisse og Barn
459 kr
Beskrivelse
Juledekorasjonen Gnosjö Konstsmide B/O Mekanisk LED Nisse & Barn er en flott juledekorasjon som skaper en koselig atmosfære. Den har 11 LED, musikk og drives av 3xAA batterier.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4244-000 |
| Farge | Flerfarget |
| Antall Lyskilder | 11 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 145 mm |
| Bredde | 190 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juleby |
| Materiale | Polyresin |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,7 kg |
| Serie | B/O |
| Dybde | 130 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Lysstyrke | 2 lumen |
| EAN-nr | 7318304244000 |
