


Juleby Gnosjö KonstsmidePariserhjul
1 103 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Mekanisk juledekorasjon fra Gnosjö Konstsmide med LED-belysning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3440-000 |
| Farge | Flerfarget |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 290 mm |
| Bredde | 210 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 4,5 V |
| Energieffektivitet | A |
| Dybde | 210 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318303440007 |
