


Juleby Gnosjö KonstsmideTogstasjon/Gran
935 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Mekanisk juledekorasjon fra Gnosjö Konstsmide med LED-belysning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3446-000 |
| Farge | Flerfarget |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 170 mm |
| Bredde | 235 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juleby |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 4,5 V |
| Energieffektivitet | A |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318303446009 |
