Beskrivelse
Sjarmerende belysning i form av et vannfylt lysthus fra Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4387-200 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 200 mm |
| Bredde | 235 mm |
| Dybde | 85 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lystemperatur | 3000K K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,1 W |
| Produkttype | Juleby |
| Vekt | 2,5 kg |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304387202 |




