Beskrivelse
Mekanisk juledekorasjon fra Gnosjö Konstsmide i vakkert design med en nisse i luftballong.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4229-000 |
| Farge | Flerfarget |
| Antall Lyskilder | 13 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 240 mm |
| Bredde | 200 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juleby |
| Materiale | Polyresin |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 4,5 V |
| Vekt | 0,7 kg |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Dybde | 130 mm |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304229007 |



