


Juledekor Star TradingFrost14.5 cm
439 kr
Høyde

Frost
14.5 cm 439 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Batteridrevet borddekorasjon med glitrende væske. En innebygd vifte med motor gir en vakker effekt som får det til å se ut som det snør inni. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når produktet skal lyse. Dekorer til jul og advent for den perfekte julestemningen. Plasser isblokken på en hylle eller et bord, og unngå å sette den i direkte sollys.
Varemerke
Beskrivelse
Batteridrevet borddekorasjon med glitrende væske. En innebygd vifte med motor gir en vakker effekt som får det til å se ut som det snør inni. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når produktet skal lyse. Dekorer til jul og advent for den perfekte julestemningen. Plasser isblokken på en hylle eller et bord, og unngå å sette den i direkte sollys.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 993-09 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Høyde | 145 mm |
| Bredde | 14 cm |
| Dybde | 14 cm |
| Diameter | 225 cm |
| Høyde | 14,5 cm |
| Produkttype | Innendørsdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Frost |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482076229 |