
Juledekor Star TradingVinter Hus
fra 339 kr
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fantastisk hvit huslykt som juledekorasjon. Det snør og lyser vakkert når produktet er slått på. Batteridrevet med timerfunksjon. Plasser den på et bord eller en hylle for en herlig advents- og julestemning.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Høyde | 155, 225 mm |
| Produkttype | Innendørsdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bredde | 11 cm |
| Serie | Vinter |
| Dimbar | Nei |
| Dybde | 8,5, 9,5 cm |
| Diameter | 75, 200 cm |
| Høyde | 22,5 cm |
