Beskrivelse
Juledekorasjon fra Gnosjö Konstsmide med en nisse i et fly. Dekorasjonen har LED-lampe med sensor og timer på to minutter.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4200-000 |
| Farge | Flerfarget |
| Antall Lyskilder | 8 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 170 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 200 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Polyresin |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Vekt | 0,7 kg |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304200006 |




