Beskrivelse
Vannfylt lykt som fremstiller et julemarked om vinteren. Lykten har varmhvit LED og en timer på fem timer. Dobbel funksjon med transformator/batteri.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4350-000 |
| Farge | Brun |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 250 mm |
| Bredde | 175 mm |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Spenning | 4,5 V |
| Dybde | 85 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,1 W |
| Type | Juledekorasjon |
| Vekt | 1,68 kg |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 0,1 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304350008 |



