



Juledekorasjon Gnosjö KonstsmideKarusell
709 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dekorer med denne karusellen med 14 faste og blinkende LED-lamper og musikk for en ekstra festlig stemning. Karusellen har en timer på 6 timer, drives av 3xAA-batterier (inngår ikke) og kan brukes med den medfølgende USB-kabelen. Bredde: 18,2 cm, høyde: 23,5 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4177-000 |
| Farge | Flerfarget |
| Antall Lyskilder | 14 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 235 mm |
| Bredde | 182 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Dekorasjonsbelysning |
| Materiale | Polyresin |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Dybde | 182 mm |
| Effekt/prestering | 0,7 W |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2 lumen |
| EAN-nr | 7318304177001 |
