



Juledekorasjon Gnosjö KonstsmideReinsdyr
379 kr

Reinsdyr
379 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dekorativ reinsdyr i brune toner i akryl. 24 varmhvite LED-lamper lyser koselig opp i hjemmet. Den er 22 cm høy og drives av 3AAA-batterier (inngår ikke). Kun for innendørsbruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6215-103 |
| Farge | Brun |
| Antall Lyskilder | 24 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 220 mm |
| Bredde | 215 mm |
| Dybde | 110 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,48 W |
| Produkttype | Dekorasjonsbelysning |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2 lumen |
| EAN-nr | 7318302151034 |
