Beskrivelse
Vannfylt minilykt fra Gnosjö Konstsmide med varmhvit LED-belysning. Drives med 3xAA batterier.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2800-000 |
| Farge | Brun |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 220 mm |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302800000 |



