Beskrivelse
Vannfylt minilykt fra Gnosjö Konstsmide med varmhvit LED-belysning. Drives med 3xLR14 batterier.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2889-000 |
| Farge | Brun |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 270 mm |
| Bredde | 105 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Dimbar | Nei |
| Effekt/prestering | 0,05 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302889005 |




