
Juledekorasjon Star TradingFauna 9 cm
fra 139 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Fin kule med laserutskåret julemotiv for innendørs bruk. Kulen har en lyskilde og fine juledetaljer. Dekorer hjemmet for en herlig julestemning.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit, Natur |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 90 mm |
| Bredde | 80 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,05 kg |
| Serie | Fau |
| Dybde | 80 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Strøm | 10, 20 mA |


