


Juledekorasjon Star TradingKuppel 3-pkBrun
199 kr
Beskrivelse
Sett med 3 små kuppeler med tredekorasjon inni. Drevet av batteri med LED-belysning i varmhvit glød. Flott for å dekorere i hjemmet.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 064-91 |
| Farge | Brun |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 85 mm |
| Vekt | 0,2 kg |
| IP-Klasse | IP20 |
| Strøm | 20 mA |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Kupol |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482025487 |

