


Lykt Gnosjö KonstsmideLiten 31L LED
1 379 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Liten lyslykt fra Gnosjö Konstsmide som drives av 3xC.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4343-000 |
| Farge | Sort |
| Antall Lyskilder | 31 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 320 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 150 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 3000K K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,1 W |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Vekt | 2,8 kg |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304343000 |
