Beskrivelse
Vannfylt lykt fra Gnosjö Konstsmide i form av en TV. Lykten er utstyrt med hvit LED-belysning og har en timer på 5 timer. Drives med 3 stk LR14/C-batterier.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4372-000 |
| Farge | Brun |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 215 mm |
| Bredde | 125 mm |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Dybde | 90 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,1 W |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| EAN-nr | 7318304372000 |



