
Lysdekorasjon Gnosjö KonstsmideHest Akryl 32 cm 48 LED
fra 589 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Dekorasjon Gnosjö Konstsmide Hest Akryl 32 cm 48 LED er en hest i akryl med 48 LED. Den har IP44-klassifisering og kan derfor brukes utendørs i hagen. 24V.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Klar, Rød |
| Antall Lyskilder | 48 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 320 mm |
| Bredde | 315 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Serie | Akryl |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,86 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lysstyrke | 2,6 lumen |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Dybde | 130 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |


