
Lysdekorasjon Gnosjö KonstsmideHester Akryl 5stk 40 LED
fra 519 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Dekorasjon Gnosjö Konstsmide Hester Akryl 5stk 40 LED er en lyslenke med hester i akryl. Den har IP44-klassifisering og kan derfor brukes ute i hagen. 24V.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Klar, Rød |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 125 mm |
| Bredde | 125 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Serie | Akryl |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,6 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lysstyrke | 2,6 lumen |
| Dybde | 35 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Lystemperatur | 2500 K |


