Beskrivelse
Kul juledekorasjon for utendørs bruk, plasseres i beskyttet miljø, f.eks. under tak for best effekt. Skaper et blikkfang og gir en herlig atmosfære.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 475-24 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Høyde | 1200 mm |
| Bredde | 450 mm |
| Diameter | 450 mm |
| Vekt | 2 kg |
| Lysstyrke | 108 lumen |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Metall/Plast/Tyg |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Serie | CandyCane |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 3200 K |
| Dybde | 150 mm |
| Effekt/prestering | 1 W |
| EAN-nr | 7391482062703 |





