



Utendørsdekorasjon Star TradingSequini 55 cmGull
699 kr
Beskrivelse
Reinsdyr for utendørs bruk. Med 96 LED-lys punkter og gylne paljetter. Perfekt for å skape et vinterlandskap i hagen eller på uteplassen.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 803-11 |
| Farge | Gull |
| Antall Lyskilder | 96 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 550 mm |
| Bredde | 1160 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Sequini |
| Strøm | 20 mA |
| Vekt | 2,1 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 210 mm |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482009210 |

