Beskrivelse
Vannfylt, stemningsfull Lykt fra Gnosjö Konstsmide med en mann ved en lyktestolpe.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4349-000 |
| Farge | Matt Gull |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 290 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 90 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lystemperatur | 3000K K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,1 W |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Vekt | 1,45 kg |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304349002 |



