Beskrivelse
Krans Gnosjö Konstsmide Svart Metall 50 cm LED Amber er en vakker dørkrans med 600 amberfargede LED. Kransen kan dimmes og har en timer på 8 timer. 30V/IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2757-800 |
| Farge | Svart |
| Antall Lyskilder | 600 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 500 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 50 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2000-2100 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 0,01 W |
| Produkttype | Ljuskrans |
| Vekt | 0,92 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 1 lumen |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302757809 |


