Beskrivelse
Brun krans/klatreplante fra Gnosjö Konstsmide med 120 stk varmhvite LED-lamper, 34 cm. 5 m tilkoblingskabel. For utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3367-600 |
| Farge | Varmhvit |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 340 mm |
| Bredde | 340 mm |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Produkttype | Lysekrone |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318303367601 |




