







Alaska Batteridrevet
249 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Grønn krans med varmhvite LED-lys. Kransen gir en fin og innbydende glød i mørket. Pynt med kransen innendørs eller utendørs, for eksempel mot en vegg eller på en dør.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 612-08 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 20 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 380 mm |
| Bredde | 380 mm |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Strøm | 6 mA |
| Dybde | 80 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 18 W |
| Serie | Alaska |
| Sokkel | Fixed |
| Produkttype | Lysekrone |
| Vekt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7391482024220 |
