


Krans Star TradingBarr Julepynt med LED
419 kr

Barr Julepynt med LED
419 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Kransen Barr med en diameter på 35 cm har lange og svevende grener. Disse er laget av PE-materiale, noe som er et godt miljøvalg. Med 20 varmhvite lyspunkter kan den brukes både som en dørkrans utendørs eller som en veggkrans innendørs. Som en ekstra dekorasjon har denne kransen også en sløyfe laget av jute materiale. Kransens lyskjede drives av 3 AA-batterier og har også en timerfunksjon. Når bryteren er på timerinnstillingen, lyser kransen i omtrent 30 dager. Batterier er ikke inkludert. I Barr-familien har vi også en girlander.
Varemerke
Beskrivelse
Kransen Barr med en diameter på 35 cm har lange og svevende grener. Disse er laget av PE-materiale, noe som er et godt miljøvalg. Med 20 varmhvite lyspunkter kan den brukes både som en dørkrans utendørs eller som en veggkrans innendørs. Som en ekstra dekorasjon har denne kransen også en sløyfe laget av jute materiale. Kransens lyskjede drives av 3 AA-batterier og har også en timerfunksjon. Når bryteren er på timerinnstillingen, lyser kransen i omtrent 30 dager. Batterier er ikke inkludert. I Barr-familien har vi også en girlander.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 613-00-1 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 20 st |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 350 mm |
| Produkttype | Krans |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Serie | Barr |
| Dybde | 100 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482074102 |