



Krans Star TradingErna Hengende med Dew Drop LED
1 189 kr

Erna Hengende med Dew Drop LED
1 189 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Erna er en vakker krans med mørkegrønne nåler laget av PE-materiale som ser veldig naturtro ut. Denne kransen henger horisontalt og lyser opp med 80 varmhvite dew-drop led. Drives av 3 AA-batterier og har innebygd timer. Batterier er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 613-03 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 80 st |
| Høyde | 700 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Produkttype | Krans |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Serie | Erna |
| Lystemperatur | 3100 K |
| Dybde | 500 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482075574 |
