


Krans Star TradingMixi med LED
669 kr
- Tilbake på lager 05.10.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Kransen Mixi er laget av en blanding av løv og nåler, laget av PE materiale. Den blir vakker som dekorasjon på en dør eller vegg. Med 30 varmhvite dew drop lys lyser den opp med et fint skinn, lyslenken drives av 3 AA-batterier, disse er ikke inkludert. Kransen kan brukes både utendørs og innendørs.
Varemerke
Beskrivelse
Kransen Mixi er laget av en blanding av løv og nåler, laget av PE materiale. Den blir vakker som dekorasjon på en dør eller vegg. Med 30 varmhvite dew drop lys lyser den opp med et fint skinn, lyslenken drives av 3 AA-batterier, disse er ikke inkludert. Kransen kan brukes både utendørs og innendørs.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 612-98 |
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 30 st |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Produkttype | Krans |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Serie | Mixi |
| Dybde | 140 mm |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482075796 |