
Krans Star TradingSnowflake
fra 189 kr
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Snøkrystaller blir en vakker dekorasjon på en ytterdør eller i et vindu. Laget av Rohs og REACH-godkjent PVC som er montert på en metallramme. Med små varmhvite lyspunkter lyser den fint opp i mørket. Kan brukes både innendørs og utendørs. Drives av 3 AA-batterier og har også en timerfunksjon, og når bryteren er på timerinnstillingen, lyser snøkrystallen i omtrent 30 dager. Batterier er ikke inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Snøkrystaller blir en vakker dekorasjon på en ytterdør eller i et vindu. Laget av Rohs og REACH-godkjent PVC som er montert på en metallramme. Med små varmhvite lyspunkter lyser den fint opp i mørket. Kan brukes både innendørs og utendørs. Drives av 3 AA-batterier og har også en timerfunksjon, og når bryteren er på timerinnstillingen, lyser snøkrystallen i omtrent 30 dager. Batterier er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Grønn |
| Antall Lyskilder | 24, 42 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 400, 630 mm |
| Bredde | 400, 630 mm |
| Design | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Strøm | 20 mA |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Lysekrone |
| Materiale | Plast/PVC |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Serie | Snowflake |
| Dybde | 20 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,22, 0,38 kg |