


Dekorasjonsbelysning Star TradingTappesil Stjerne
419 kr
Beskrivelse
Silhuett formet som en stjerne for utendørs bruk. Vakker dekorasjon å ha i hagen eller på forsiden av huset. Dekorasjonen har 192 LED-lys kilder med varmhvitt lys.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 807-66 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 192 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 560 mm |
| Bredde | 520 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Tapesil |
| Strøm | 250 mA |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,5 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Lysstyrke | 763 lumen |
| Lystemperatur | 3100 K |
| Dybde | 10 mm |
| Effekt/prestering | 5,7 W |
| EAN-nr | 7391482059659 |

