Beskrivelse
Dekorasjonsfigur Gnosjö Konstsmide Elger Akryl 5stk er en kjede med 5 elger i akryl med 40 varmhvite LED. IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6241-103 |
| Farge | Klar |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 130 mm |
| Bredde | 155 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 115 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 1,2 W |
| Serie | Älgar |
| Produkttype | Julepynt |
| Vekt | 0,8 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318302411039 |






