Beskrivelse
Dekorasjonsfigur Gnosjö Konstsmide Hund Akryl Husky 43 cm med 88 varmhvite LED-lys er en hund laget av akryl med 88 varmhvite LED-lys. IP44.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6244-103 |
| Farge | Klar |
| Antall Lyskilder | 88 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 430 mm |
| Bredde | 540 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Serie | Hund |
| Produkttype | Julepynt |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 170 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestering | 2,64 W |
| Vekt | 1,7 kg |
| EAN-nr | 7318302441036 |




