





Dekorasjonsfigur Gnosjö KonstsmideNisse Akryl 36 cm 32 LED
579 kr
Prispresset
Beskrivelse
Dekorasjonsfigur Gnosjö Konstsmide Nisse Akryl 36 cm 32 LED er en snømann i akryl med 32 varmhvite LED. IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6242-103 |
| Farge | Klarrød |
| Antall Lyskilder | 32 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 360 mm |
| Bredde | 185 mm |
| Kabellengde | 5 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 165 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 0,96 W |
| Serie | Tomte |
| Produkttype | Julepynt |
| Vekt | 0,8 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318302421038 |

